1996'dan beri hizmetinizdeyiz.

Huzur ve mutluluğa hoş geldiniz!

BAHÇE SAKLIKENT, enfes lezzetleri, kaliteli ve hızlı servisi, doğayla iç içe muhteşem dokusuyla konuklarına eşsiz bir ortam sunuyor.

1996'dan beri Bursa İnkaya Uludağ Yolu 4.km'de hizmetini sürdüren BAHÇE SAKLIKENT, yenilenen bahçesi, iç mekanı, yüksek hijyenli tuvaletleri, dev ekranlı açık hava araba televizyonlarıyla kalite ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Bahçede sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılıyor. Bahçenin ortasında huzur veren bir su kuyusu ve ahşap dokusuyla, keyifli geçirilecek anlar için Bursa'da en çok tercih edilen mekândır BAHÇE SAKLIKENT.

Kapalı ve açık alanlarıyla özel davetlerinizde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz BAHÇE SAKLIKENT, ayrıca sigara içilebilen bölümünde dev ekranlarda tüm maçları canlı yayın olarak izleyebilirsiniz.

American Express, VISA, Mastercard, Set Card, Multinet ve nakit ödeme seçeneklerimizle hayatınıza katacağınız konfora daha kolay ulaşabilirsiniz

KURUCUMUZ

Dursun Ali Genç

1996'dan beri

Lezzetli yiyeceklerimizle damak tadınız ve konforunuz için çalışıyoruz.

Kaliteli ve Lezzetli Yiyecekler

Tüm malzemelerimiz kaliteli olup ürünlerimizde %100 dana eti kullanılmaktadır. Haftanın her günü 08.00 - 03.00 saatleri arasında hizmetinizdeyiz.

İlham Veren Tarifler

Doğum günü ve grup yemeklerinizde zengin ve her zaman taze menümüzle hizmetinizdeyiz.

Sağlıklı Yemekler

1996'dan beri mutfağımızdaki tüm malzemeler özenle seçilir ve hijyenik olarak yiyecekler hazırlanır. Güvenle tüketebilirsiniz.

Kıdemli Personel

Personelimiz kıdemli olup her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışırlar. Telefonla ya da instagram sayfamızdan geri dönüş alındığının bilinciyle hareket ederler.

Taze Malzemeler

Tüm malzemelerimiz tazeliklerini muhafaza edebilecekleri soğutuculu dolaplarımızda tutulur. Tazelik konusunda iddialıyız.

Hızlı Servis

1996'dan beri konuklarımıza hızlı ve kaliteli servisimizle isim yaptık. Servis personelimiz işine odaklanarak müşterilerimize kulak verirler.
 • Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent
 • Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent
 • Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent
 • Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent
 • Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent

  Bahçe Saklıkent

Memnuniyet ve Önerileriniz İçin


Hizmet kalitemizi ölçmek için en önemli kriterimiz siz değerli konuklarımızdan gelen geri dönüşler. Instagram sayfamızdan bizi takip ederek mesaj gönderebilir, telefonla memnuniyet ve öenerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

26 Yıllık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz!

Pasta Çeşitlerimiz

Gözlemelerimiz

Et Tava

Serpme Kahvaltı

Hizmet Saatlerimiz 08:00 - 03:00

Hergün